• پهلوان امين مردم و جامعه است؛ پهلوان و جوانمرد، دشمن ظالم و ياور مظلوم است.

دکتر عبدالمهدی نصیرزاده – Dr Abdolmahdi Nasirzadeh

رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام

معاون اول رییس جمهور

در حضور معاون اول رییس جمهور
مجتبی عابدینی به نمایندگی از ورزشکاران المپیکی متنی را قرائت کرد

به گزارش المپیک ایران، دیدار ورزشکاران المپیکی و مسئولان ورزش کشور با دکتر جهانگیری معاون اول محترم رییس جمهور امروز برگزار شد.
مجتبی عابدینی به نمایندگی از ورزشکاران المپیکی حاضر در بازی های المپیک ٢٠١۶ ریو متنی را آماده و در حضور معاون اول محترم رییس جمهور قرائت کرد.
متن این پیام به شرح ذیل است.

به نام خداوند جان و خرد

?خیر مقدم عرض می کنم خدمت دکتر جهانگیری معاون اول محترم رییس جمهور و همچنین جا دارد خیر مقدم بگویم به دکتر محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان که افتخار شاگردی ایشان را در دانشگاه تهران داشته ام.
?همچنین خیر مقدم می گویم خدمت روسای محترم کمیته ملی المپیک جناب کیومرث هاشمی، پارالمپیک جناب محمود خسروی وفا و روسای محترم فدراسیون های ورزشی و همراهان گرامی.
?من مجتبی عابدینی دانشجوی دکترای تربیت بدنی نماینده شمشیربازی جمهوری اسلامی ایران در المپیک ٢٠١٢ لندن و ٢٠١۶ ریو، جا دارد به نمایندگی از تمامی جامعه ورزشکاران المپیکی ایران، شکستن حد نصاب و رکورد حضور المپین ها و ورزشکاران دارای سهمیه در المپیک را که در دولت تدبیر و امید شاهد آن بودیم به مقام معظم رهبری، دولتمردان و مسئولان عالی رتبه ورزش کشور از صمیم قلب تبریک می گویم.
?کسب سهمیه المپیک و افتخار نمایندگی از ورزش ایران در پیکارهای المپیک ریو به عنوان مهمترین و معتبرترین رویداد ورزشی جهان افتخار بزرگی است که صد البته با تحمل سختی ها، مرارت ها و پایمردی های همه عزیزان المپینی حاصل آمد.
?ما ورزشکاران المپیکی ایران اسلامی چشم امید به یاری شما دولتمردان دوخته ایم تا با تداوم و استمرار این حمایت ها و همراهی هایتان آماده و مهیا خلق حماسه ای دیگر در ریو ٢٠١۶ شویم و با کسب نتیجه ای درخشان و مدالهای رنگارنگ خنده را بر لبان آحاد جامعه بیاوریم و پیام آور موفقیت های دولت تدبیر و امید در عرصه نخست ورزش جهان باشیم تا یکبار دیگر پرچم و سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران در آسمان ریو را به اهتزاز درآوریم که قطعا هر چه امروز بکاریم در آینده ای نزدیک در المپیک درو خواهیم کرد.
?آقایان، خانمها و دولتمردان عزیز، چشم امید ورزشکاران المپیکی ایران امروز به دستان یاری گر و حامی شما دوخته شده است.